Samsung Windfree PURE 1,0 2,5 kW

více variant výkonů

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com

Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 2,5/3,5 kW

Nástěnná klimatizační jednotka .

  • Dvoustupňové chlazení -Windfree řežim a režim rychlého chlazení.
  • Díky tisícům mikrootvorů, které rozptylují čerstvý vzduch jemně a rovnoměrně v každé místnosti, umožňuje WindFreeTM žít, pracovat a relaxovat komfortně bez nepříjemného průvanu.
  • Filtr PM 1.0 nejenže účinně zachycuje ultrajemný prach až do 0,3 μm, ale také deaktivuje určité typy zachycených bakterií pomocí elektrostatického odlučovače.7 Má dvě hlavní části, které nabíjejí a zachycují pracha určité typy bakterií7. Kartáčová výbojka generuje záporné ionty. Ty dodávají prachovým částicím a některým typům bakterií7 záporný náboj, takže se vlivem elektrostatické síly kolektoru silně přichytí k zemnící elektrodě. Další výhodou je, že tento filtr je také částečně omyvatelný, čímž se ušetří náklady na údržbu a nákup při výměně filtru.
  • další funkce:zabudované Wi-fi ovládání, režim rychlého chlazení, tichý režim, ovládání lamel svisle i vodorovně. Invertorová technologie zajistí v létě rychlé chlazení, v zimě levné vytápění. Použito ekologické chladivo R32.
  • Nejsme e-shop,v případě zájmu o montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955
46 083,00 Kč