TEPELNÉ ČERPADLO
VZDUCH – VODA

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době trendem a stávají se stále oblíbenějším zdrojem topení v rodinných domech, U novostaveb dokáží spolu s kvalitním zateplením, podlahovým vytápěním a vhodně navrhnutým systémem srazit náklady na vytápění na minimum. Tepelné čerpadla najdou své uplatnění i u starších domů, kde umí efektivně nahradit kotle na tuhé paliva a jiné již nevyhovující druhy vytápění.

Tepelná čerpadla jsou (zvláště v kombinaci s fotovoltaikou) jedním z nejčistších a nejúspornějších zdrojů vytápění. Tato technologie čerpá teplo pouze z obnovitelných přírodních zdrojů. Při funkčním zapojení do topného systému totiž slouží jako jediný zdroj tepla k velmi efektivní akumulaci energie. Tepelné čerpadlo využívá ze sítě (pokud není napojeno na fotovoltaický systém) pouze minimální množství elektrické energie nutné ke svému provozu: u standardních rodinných domů se jedná o příkon od 0,5 do 3 kW.


ZAUJALO VÁS TOPENÍ TEPELNÝM ČERPADLEM?

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám rádi poradíme.
Cenová kalkulace ZDARMA po odborné konzultaci u vás doma nebo ve firmě.

Nebo vyplňte tento dotazník:

NOVÉ TEPELNÉ ČERPADLO SAMSUNG EHS MONO HT QUIET AE080BXYDEG/EU

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 8,0/12,0/14,0 kW pro nezávaznou kalkulaci >>> klikněte zde <<< VZDUCH-VODA MONOBLOK Monoblok je samostatné zařízení, u kterého proudí chladivo pouze venkovní jednotkou. Tam zahřívá vodu, která pokračuje potrubím dále do domu. V technické místnosti je pak umístěná pouze samostatná ovládací jednotka. Je skvělým řešením pro rekonstrukce i novostavby. Díky možnosti 4stupňového tichého režimu je schopno pracovat s hlučností pouhých 35dB(A). EHS Mono HT Quiet dosahuje energetické třídy A+++ a vysokého výkonu díky použití chladiva R32 . Speciální materiály a ochranné vrstvy proti mrazu a korozi vám zaručí maximální odolnost v jakémkoli prostředí. Tichý provoz Díky posílenému opláštění kompresoru , pružinové podložce a 10 pólovému rotoru jsou sníženy vibrace vytvářené kompresorem. Ventilátor s ozubenými lopatkami pak eliminuje vznik vzduchových vírů. Tím je dosaženo nízké hlučnosti venkovní jednotky. Promyšlený design Tmavý odstín venkovní jednotky se skvěle hodí ke všem typům fasády. Nový design je však nejen estetický, ale především praktický. Boční odnímatelný panel zajišťuje snadný a rychlý přístup k řídící části venkovní jednotky a speciální povrch - galvanizovaný plech s PE nátěrem a antikorozní vrstva Durafin TM Ultra - zlepšuje odolnost vůči korozi až o 43%. Výkon a účinnost Dostatečný výkon a účinnost zajišťuje zvětšení plochy deskového výměníku a výměníku na venkovní jednotce . Nový scroll kompresor je pak uzpůsobený k ohřívání topné vody na 70°C a udržení 100% topného výkonu až do -25 °C. Novinkou je také technologie Flash injection , díky které je dosaženo vyššího topného výkonu. Bezpečnostní prvky Zamrznutí a následné poničení venkovní jednotky je strašákem všech uživatelů. EHS Mono HT Quiet ale díky inovacím tomuto problému předchází. Vestavěný ohřev deskového výměníku a vaničky kondenzátu chrání tepelné čerpadlo i během extrémně nízkých teplot.

165 586,00 Kč

NOVÉ TEPELNÉ ČERPADLO SAMSUNG EHS MONO HT QUIET AE080BXYDEG/EU,AE200RNWMEG/EU

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 8,0/12,0/14,0 kW pro nezávaznou kalkulaci >>> klikněte zde <<< VZDUCH-VODA MONOBLOK Monoblok je samostatné zařízení, u kterého proudí chladivo pouze venkovní jednotkou. Tam zahřívá vodu, která pokračuje potrubím dále do domu. V technické místnosti je pak umístěná pouze hydraulická věž (ovládací jednotka s vestavěným bojlerem), nebo samostatná ovládací jednotka. Je skvělým řešením pro rekonstrukce i novostavby. Díky možnosti 4stupňového tichého režimu je schopno pracovat s hlučností pouhých 35dB(A). EHS Mono HT Quiet dosahuje energetické třídy A+++ a vysokého výkonu díky použití chladiva R32 . Speciální materiály a ochranné vrstvy proti mrazu a korozi vám zaručí maximální odolnost v jakémkoli prostředí. Tichý provoz Díky posílenému opláštění kompresoru , pružinové podložce a 10 pólovému rotoru jsou sníženy vibrace vytvářené kompresorem. Ventilátor s ozubenými lopatkami pak eliminuje vznik vzduchových vírů. Tím je dosaženo nízké hlučnosti venkovní jednotky. Promyšlený design Tmavý odstín venkovní jednotky se skvěle hodí ke všem typům fasády. Nový design je však nejen estetický, ale především praktický. Boční odnímatelný panel zajišťuje snadný a rychlý přístup k řídící části venkovní jednotky a speciální povrch - galvanizovaný plech s PE nátěrem a antikorozní vrstva Durafin TM Ultra - zlepšuje odolnost vůči korozi až o 43%. Výkon a účinnost Dostatečný výkon a účinnost zajišťuje zvětšení plochy deskového výměníku a výměníku na venkovní jednotce . Nový scroll kompresor je pak uzpůsobený k ohřívání topné vody na 70°C a udržení 100% topného výkonu až do -25 °C. Novinkou je také technologie Flash injection , díky které je dosaženo vyššího topného výkonu. Bezpečnostní prvky Zamrznutí a následné poničení venkovní jednotky je strašákem všech uživatelů. EHS Mono HT Quiet ale díky inovacím tomuto problému předchází. Vestavěný ohřev deskového výměníku a vaničky kondenzátu chrání tepelné čerpadlo i během extrémně nízkých teplot.

322 532,00 Kč

Samsung TEPELNÉ ČERPADLO EHS SPLIT s nástěnnou hydro jednotkou AE090RNYDEG/EU, AE090RXEDEG/EU

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 4,0/6,0/9,0 pro nezávaznou kalkulaci >>> klikněte zde <<< VZDUCH-VODA SPLIT Samsung Split je tepelné čerpadlo složené ze dvou samostatných jednotek. Z venkovní jednotky vede potrubí chladiva do domu, kde je napojeno na jednotku vnitřní -  hydrobox (jednotka bez bojleru). Součástí splitových tepelných čerpadel je elektrokotel, který může pomoci dotápět v krizových dnech. Nízká spotřeba Ke snížení spotřeby EHS Split využívá pokročilých funkcí, jako dvouzónovou regulaci nebo funkci "Fotovoltaika povolena" , která umožňuje zkontrolovat stav solárních panelů a snížit spotřebu elektrické energie v síti. Technologie Smart Grid Ready pak pomáhá využít ekonomické a udržitelné možnosti napájení. Chytré ovládání Funkce Smart Connectivity vám umožní ovládat tepelné čerpadlo odkudkoli. Prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings můžete vzdáleně vypnout/zapnout systém nebo naplánovat jeho provoz. Přímo v domě vám pak se snadným ovládáním pomůže intuitivní dotykový ovladač. Možnost chlazení Použití speciálního typu splitového tepelného čerpadla - EHS TMD Plus vám garantuje celoroční komfort. Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda ohřívá teplou užitkovou vodu a vytápí, vnitřní klimatizační jednotka systému vzduch/vzduch pak zajišťuje chlazení během letního období.

147 600,00 Kč

Samsung TEPELNÉ ČERPADLO EHS SPLIT s integrovaným zásobníkem TUV AE200RNWSEG/EU/EU, AE090RXEDEG/EU 200l zásobník

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 4,4/6,0/9,0 kW pro nezávaznou kalkulaci >>> klikněte zde <<< VZDUCH-VODA SPLIT Samsung Split je tepelné čerpadlo složené ze dvou samostatných jednotek. Z venkovní jednotky vede potrubí chladiva do domu, kde je napojeno na jednotku vnitřní - hydraulickou věž (ovládací jednotka s vestavěným bojlerem), nebo tzv. hydrobox (jednotka bez bojleru). Součástí splitových tepelných čerpadel je elektrokotel, který může pomoci dotápět v krizových dnech. Nízká spotřeba Ke snížení spotřeby EHS Split využívá pokročilých funkcí, jako dvouzónovou regulaci nebo funkci "Fotovoltaika povolena" , která umožňuje zkontrolovat stav solárních panelů a snížit spotřebu elektrické energie v síti. Technologie Smart Grid Ready pak pomáhá využít ekonomické a udržitelné možnosti napájení. Chytré ovládání Funkce Smart Connectivity vám umožní ovládat tepelné čerpadlo odkudkoli. Prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings můžete vzdáleně vypnout/zapnout systém nebo naplánovat jeho provoz. Přímo v domě vám pak se snadným ovládáním pomůže intuitivní dotykový ovladač. Možnost chlazení Použití speciálního typu splitového tepelného čerpadla - EHS TMD Plus vám garantuje celoroční komfort. Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda ohřívá teplou užitkovou vodu a vytápí, vnitřní klimatizační jednotka systému vzduch/vzduch pak zajišťuje chlazení během letního období.

213 087,00 Kč

    REALIZOVANÉ PROJEKTY