Samsung TEPELNÉ ČERPADLO EHS SPLIT s integrovaným zásobníkem TUV AE200RNWSEG/EU/EU, AE090RXEDEG/EU 200l zásobník

vaše cena na vyžádání

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com

Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 4,4/6,0/9,0 kW

Samsung Split je tepelné čerpadlo složené ze dvou samostatných jednotek. Z venkovní jednotky vede potrubí chladiva do domu, kde je napojeno na jednotku vnitřní - hydraulickou věž (ovládací jednotka s vestavěným bojlerem), nebo tzv. hydrobox (jednotka bez bojleru). Součástí splitových tepelných čerpadel je elektrokotel, který může pomoci dotápět v krizových dnech.

Nízká spotřeba

Ke snížení spotřeby EHS Split využívá pokročilých funkcí, jako dvouzónovou regulaci nebo funkci "Fotovoltaika povolena", která umožňuje zkontrolovat stav solárních panelů a snížit spotřebu elektrické energie v síti. Technologie Smart Grid Ready pak pomáhá využít ekonomické a udržitelné možnosti napájení.

Chytré ovládání

Funkce Smart Connectivity vám umožní ovládat tepelné čerpadlo odkudkoli. Prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings můžete vzdáleně vypnout/zapnout systém nebo naplánovat jeho provoz. Přímo v domě vám pak se snadným ovládáním pomůže intuitivní dotykový ovladač.

Možnost chlazení

Použití speciálního typu splitového tepelného čerpadla - EHS TMD Plus vám garantuje celoroční komfort. Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda ohřívá teplou užitkovou vodu a vytápí, vnitřní klimatizační jednotka systému vzduch/vzduch pak zajišťuje chlazení během letního období.

213 087,00 Kč