NOVÉ TEPELNÉ ČERPADLO SAMSUNG EHS MONO HT QUIET AE080BXYDEG/EU,AE200RNWMEG/EU

vaše cena na vyžádání

Nejsme e-shop, zboží nelze zakoupit online, tato stránka slouží pouze informativně, v případě zájmu o více informací nebo montáž uvedené klimatizace prosím volejte: +420775988955 nebo piště mail na. vantuchklimatizace@gmail.com

Tyto jednotky dostupné v těchto výkonech: 8,0/12,0/14,0 kW

Monoblok je samostatné zařízení, u kterého proudí chladivo pouze venkovní jednotkou. Tam zahřívá vodu, která pokračuje potrubím dále do domu. V technické místnosti je pak umístěná pouze hydraulická věž (ovládací jednotka s vestavěným bojlerem), nebo samostatná ovládací jednotka.

 • Je skvělým řešením pro rekonstrukce i novostavby.
 • Díky možnosti 4stupňového tichého režimu je schopno pracovat s hlučností pouhých 35dB(A).
 • EHS Mono HT Quiet dosahuje energetické třídy A+++ a vysokého výkonu díky použití chladiva R32.
 • Speciální materiály a ochranné vrstvy proti mrazu a korozi vám zaručí maximální odolnost v jakémkoli prostředí.
 • Tichý provoz

  Díky posílenému opláštění kompresoru,pružinové podložce a 10 pólovému rotorujsou sníženy vibrace vytvářené kompresorem. Ventilátor s ozubenými lopatkami pak eliminuje vznik vzduchových vírů. Tím je dosaženo nízké hlučnosti venkovní jednotky.

  Promyšlený design

  Tmavý odstín venkovní jednotky se skvěle hodí ke všem typům fasády. Nový design je však nejen estetický, ale především praktický. Boční odnímatelný panel zajišťuje snadný a rychlý přístup k řídící části venkovní jednotky a speciální povrch - galvanizovaný plech s PE nátěrem a antikorozní vrstva Durafin TM Ultra - zlepšuje odolnost vůči korozi až o 43%.

  Výkon a účinnost

  Dostatečný výkon a účinnost zajišťujezvětšení plochy deskového výměníku a výměníku na venkovní jednotce. Nový scroll kompresor je pak uzpůsobený k ohřívání topné vody na 70°C a udržení 100% topného výkonu až do -25 °C. Novinkou je také technologie Flash injection, díky které je dosaženo vyššího topného výkonu.

  Bezpečnostní prvky

  Zamrznutí a následné poničení venkovní jednotky je strašákem všech uživatelů. EHS Mono HT Quiet ale díky inovacím tomuto problému předchází. Vestavěný ohřev deskového výměníku a vaničky kondenzátuchrání tepelné čerpadlo i během extrémně nízkých teplot.

322 532,00 Kč